Aktualności - Przedstawiciel PLAY - Doradca biznesowy PLAY Poznań - KRISMILTON

Aktualności
Aktualności

PLAY NOW rozszerza ofertę o kanały NBCUniversal – SCI FI, 13 Ulicę i E! Entertainment Television
09.08.2019

Już od 1 sierpnia, użytkownicy platformy telewizyjnej  PLAY NOW będą mogli cieszyć się trzema nowymi kanałami od NBCUniversal International Networks (NBCUIN) – SCI FI, 13 Ulicą i E! Entertainment Television. Teraz pakiet EXTRA wzbogaci się o nowe treści dla fanów science-fiction i fantasy, kryminału i detektywistycznych historii, ale także programów ukazujących barwne życie Hollywood.
 
PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.
 
 
Dzięki współpracy z NBCUIN  do oferty PLAY NOW trafią popularne kanały SCI FI, E! Entertainment Television i 13 Ulica, oferujące szeroki wachlarz seriali, hitów kinowych i programów rozrywkowych. Przez cały sierpień dostęp do wszystkich tych trzech kanałów otrzymają wszyscy abonenci PLAY NOW w ramach otwartego okna.
 
Na kanale SCI FI  użytkownicy PLAY NOW znajdą wiele uznanych produkcji z gatunku science-fiction. Program wypełniają takie seriale jak „Killjoys”, „Magicy”, „Star Trek: Enterprise” czy oryginalne treści SCI FI, jak choćby seria „Rekinado” czy „Lawalantula”. Oprócz tego jeszcze tego lata na fanów historii o nadprzyrodzonych zdarzeniach czeka kilka emocjonujących premier – wśród nich drugi sezon serialu „The Outpost”, który emitowany będzie co tydzień o 21:00 już od 15 sierpnia. Wakacyjny program kanału to także przyprawiające o dreszcze horrory – w każdy piątek od 22:00 na SCI FI będzie można obejrzeć ponadczasowe dzieła gatunku, takie jak „Laleczka Chucky 3” czy „Egzorcysta: Początek”. Widzowie znajdą tu także kino komediowe, kino akcji, a także coś na ochłodę ciepłych, letnich wieczorów – serię filmów pt. „Lodowa katastrofa”, z takimi filmami, jak „Arktyczna Apokalipsa”, „Lodowa zagłada”, „Lodowe tornado” i „Cold zone”, w których zagrożeniem jest gwałtowne oziębienie klimatu.
 
PLAY NOW wzbogaci się także o kanał pełen intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom wciągające historie ze zbrodnią w tle. 13 Ulica to stacja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców i czuć dreszczyk emocji. W ofercie znalazły się takie seriale jak „Koroner”, kolejny sezon „Śledczych do pary”, „Detektyw Kate” oraz ciekawe produkcje z gatunku true-crime. Na fanów kryminalistyki w sierpniu czekają kolejne odcinki przejmującego dokumentu opowiadającego o prawdziwych zbrodniach „Z zimną krwią”, cykl słynnych „Kryminalnych zagadek” prosto z Nowego Jorku i Las Vegas, a także serialu „Specjalistki” ukazującego pracę policjantek z wydziału zabójstw. Wśród najgorętszych premier kanału znalazła się także „Katastrofa” – produkcja z Archie Panjabi i Christopherem Plummerem w rolach głównych, która będzie dostępna od 8 września.
 
Trzecim kanałem, który dołącza do pakietu EXTRA jest E! Entertainment Television. To stacja przede wszystkim dla widzów interesujących się trendami ze świata mody, filmu, muzyki oraz szeroko rozumianym światem popkultury i rozrywki. Poza relacjami z czerwonych dywanów i programami typu reality show, wśród pozycji programowych można znaleźć, takie tytuły, jak „Z kamerą u Kardashianów”, „Medium z Hollywood”, czy „Plastyczna fuszerka”. Premierowe programy, które przygotowano dla widzów w sierpniu to „Insta życie Nat & Liv” – historia sławnych Influencerek, Natalie Halcro and Olivia Pierson, które podbiły media społecznościowe, „Nightly Pop” – prezentujący przegląd najważniejszych newsów ze świata show biznesu oraz „Nowe ciało z Khloe Kardashian” – metamorfozy, które odmieniają życia uczestników.
 
źródło: https://blogplay.pl/2019/07/play-now-nowe-kanaly-nbcuniversal/

« powrót

O firmie

O firmie

Jesteśmy prężnie działającą firmą od początku związaną umową dealerską z siecią Play, na mocy której dynamicznie budujemy sieć autoryzowanych salonów sprzedaży oraz Profesjonalnych Doradców Biznesowych. Ugruntowana pozycja na rynku, doświadczenie oraz elastyczność w działaniu pozwoliła stać się nam liderem w liczbie działających salonów sieci Play na terenie zachodniej Polski.

 

3 nominajce do nagrody partnera roku PLAY
Stworzone w 2007 roku autoryzowane Centrum Doradców Biznesowych to największa komórka tego typu w regionie obsługująca ponad 4000 firm i instytucji.
Pierwszy salon PLAY powstał w Szczawnie -Zdrój

 

 

 

 

Statystyki

PUNKTY SPRZEDAŻY

KONSULTANTÓW

NOMINACJE DO PARTNERA ROKU PLAY

DORADCÓW BIZNESOWYCH

LAT Z PLAY

Nasza ekipa
Sieć sprzedaży
Sieć sprzedaży
Rekrutacja
Rekrutacja
Zostań naszym Partnerem Biznesowym i poprowadź własny salon sprzedaży Play. W naszej firmie szukamy zarówno Konsultantów i Kierowników do salonów Play jak i Doradców Biznesowych. Dołącz do nas i zostań częścią zespołu sprzedażowego.
Rekrutacja partnerów

Zapewnienia

Możliwość poprowadzenie własnego salonu lub salonów Play, pełne szkolenia dla przyszłych partnerów, niskie koszty wejścia w biznes, umowę dealerską na czas nieokreślony, elastyczne formy zabezpieczenia finansowego, wsparcie marketingowe.

Oczekiwania

Zaangażowania i optymizmu, dążenia do osiągnięcia sukcesu, potrzeby rozwoju biznesowego.
 

Obowiązki

Aktywna sprzedaż usług i produktów Play, profesjonalna obsługa klientów, doradztwo w zakresie wyboru usług, telefonów i akcesoriów.

 

 

dowiedz się więcej
Rekrutacja konsultantów do salonów

Zapewnienia

Przyjazną atmosferę w pracy, konkursy motywacyjne, warsztaty i konferencje szkoleniowe, umowę o pracę wraz z systemem wynagrodzenia premiowego, elastyczny grafik pracy, ubezpieczenie, możliwość rozwoju.

Oczekiwania

Zaangażowania i optymizmu, dążenia do osiągnięcia sukcesu, potrzeby rozwoju biznesowego.

Obowiązki

Aktywna sprzedaż usług i produktów Play, profesjonalna obsługa klientów, doradztwo w zakresie wyboru usług, telefonów i akcesoriów.

 

dowiedz się więcej
Rekrutacja doradców biznesowych

Czym będziesz się zajmował?

 • kompleksowa obsługa klientów biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
 • sprzedaż usług największego operatora komórkowego w Polsce
 • tworzenie oraz utrzymywanie realicji ze swoimi klientami
 • pozyskiwanie nowych klientów
 • opieka nad obecnymi klientami PLAY

Co otrzymasz od nas?

 • dostęp do spersonalizowanych baz klientów
 • szkolenia ofertowe i sprzedażowe
 • wsprarcie telemarketingu - otrzymasz 32 kontakty miesiączenie do nowych klientów
 • wsparcie doświadczongo koordynatora sprzedaży, który pomoże Ci się wdrożyć do pracy
 • pokażemy Ci, że można czerpać radość z tego co robisz

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • dobrej organizacji czasu
 • łatowości w nawiązywaniu kontaktów
 • umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel
 • pozytywnego nastawienia

Warunki współpracy?

 • umowa dealerska na czas nieokreślony

 

Zainteresoany? Wyślij nam swoje CV

Kontakt
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

 

 


Krismilton S.C.
Tomasz Kocur, Krystian Jerzyk, Miłosz Gibałka

ul. Łączyńskiego 44
58-310 Szczawno-Zdrój

NIP: 886-27-23-410
REGON: 891482061

 

 

Siedziba:

Krismilton S.C. / Park Technologiczny T-Park
ul. Szczawieńska 2
58-310 Szczawno-Zdrój

telefon: 74 648 06 40 fax: 74 660 79 75

e-mail: krismilton@krismilton.pl

 

Inspektor Ochrony Danych:

Maciej Bednarek
tel. kom.: 730 330 760
e-mail: iod@paluckiszkutnik.pl

 

ZASADY BEZPIECZEŃŚTWA RODO

 

 


Dział Rozwoju Sieci:

Tomasz Kocur
tel. kom.: 790 030 170
e-mail: tomasz.kocur@krismilton.pl

 

Dział Wsparcia Sprzedaży - Rynek Biznesowy:

Damian Utecht
tel. kom.: 795 000 028
e-mail: damian.utecht@krismilton.pl

 

Dział Wsparcia Sprzedaży:

Tomasz Głowacki
tel. kom.: 790 031 790
e-mail: tomasz.glowacki@krismilton.pl

 

Dział Finansów:

Krystian Jerzyk
tel. kom.: 790 030 381
e-mail: kj.controling@krismilton.pl

 

Dział Analiz Sprzedaży:

Adrzej Tomczyk
tel. kom.: 698 182 182
e-mail:andrzej.tomczyk@krismilton.pl

 

 
Przedstawiciel PLAY - Doradca biznesowy PLAY - KRISMILTON Zaprasza!